BRAMY SEGMENTOWE                                                                                                

Zabezpieczenia:


Nowoczesne technologie produkcji pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości produktów oferowanych przez firmę KMT. Współpraca z renomowanymi europejskimi i polskimi dostawcami surowców oraz akcesoriów wyposażenia bram, pozwala na uzyskanie najwyższej jakości wyrobów. Bramy garażowe KMT są wykonane zgodnie z PN-EN13241-1:2005.

  • Zabezpieczenie przeciwko przytrzaśnięciu palców utrudnia przypadkowe włożenie ich pomiędzy segmenty bramy [1].
  • W bramach automatycznych, w przypadku kontaktu skrzydła bramy z przeszkodą, zostanie ona automatycznie zatrzymana [2].
  • Zabezpieczenie przeciwko pęknięciu sprężyny [3] i liny [4](opcjonalnie).

1                                          2                                             3                                               4
             
Wyposażenie dodatkowe

 

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań w dziedzinie automatyki, stalowe bramy garażowe KMT są bardzo funkcjonalne oraz komfortowe w użytkowaniu. Automaty do bram są wykonane z najwyższej jakości materiałów.
  • Otwieranie bramy za pomocą pilota zdalnego sterowania pozwala komfortowo wjechać do garażu bez konieczności wysiadania z samochodu.
  • Pilot naścienny Apple 2 posiada estetyczną, nowoczesną ramkę, która pasuje do każdego wnętrza, a bardzo łatwy system montażu pozwoli idealnie wkomponować urządzenie w przestrzeni domowej.

Napęd do bram garażowych Beninca JIM zapewnia niezawodne działanie i łatwe programowanie. Zastosowanie paska kevlarowego znacznie wycisza prace bramy. Napęd JIM 3 o mocy silnika 600 N świetnie nadaje się do bram o powierzchni 11 m2. W celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb klienta, istnieje możliwość zmiany ustawień parametrów napędu, między innymi:
  • prędkości otwierania i zamykania,
  • zwalniania i przyspieszania bramy,
  • automatycznego czasowego zamknięcia bramy.

Estetyczna dopasowana do dłoni klamka zapewnia komfort i funkcjonalność otwierania. Pasuje ona do każdego koloru i powierzchni bram KMT. Brama otwiera się z niezwykłą łatwością.


                  


Uchwyty zewnętrzne

     


Klamki z szyldem KMT

 

 

     

 

 

Klamka standardowa